Latvijas Nacionālās bibliotēkas digitālais gids

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) ir pieejams LNB digitālais gids, tā pavadībā var doties ekskursijas maršrutā pa ēkas stāviem, klausoties par bibliotēkas vēsturi, krājumiem, darbības virzieniem, kā arī aplūkot Gaismas pils celtni un īpašus objektus. LNB digitālais gids pieejams latviešu, angļu, vācu, krievu un ukraiņu valodās.

 

Digitālo gidu veidojusi LNB darbinieku komanda sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienības Rehabilitācijas centru, Rīgas Vājredzīgo un Neredzīgo biedrību “Redzi mani” un SIA “Exceed”. Dizainu un sistēmas izstrādi veicām mēs, SIA “Bright”.

 

Balstoties uz lietojamības principiem, piekļūstamībās vadlīnijām, lietotāju vajadzību analīzi izstrādājām dizaina skices jeb wireframe, mobilā telefona un datora ekrāna izmēra dizainu, kā arī veicām pilnu sistēmas programmēšanu balstoties uz izstrādāto tehnisko specifikāciju. Sistēmas dizains kā arī funkcionalitāte ir pielāgota gan vājredzīgajiem, gan vājdzirdīgajiem lietotājiem. Digitālajā gidā tiek izmantota Bluetooth tehnoloģija, ļaujot lietotājam ar mobilo ierīci iziet maršrutu, automātiski atskaņojot audio stāstus, kad tas ir nepieciešams.

 

Aicinām jūs apmeklēt Latvijas Nacionālo bibliotēku digitālā gida pavadībā!

    #UX/UI #Front-End #Back-End #Piekļūstamība
Visi darbi