BRIGHT
lven

Mēs piedāvājam

Mēs gribam jums atzīties, ka mīlam savu darbu! Katrs mūsu pakalpojums ir rūpīgi pārdomāts, profesionāli realizēts un termiņā nodots jums.
Grafiskais dizains

Digitālā vizītkarte mūsdienās ir ne tikai mājas lapa, bet arī logo un vizuālā identitāte. BRIGHT komanda spēj radīt mazus un lielus grafiski zīmētus darbus.

Mājaslapu izstrāde

BRIGHT rūpējas, lai klients internetā ir viegli un ātri atrodams, izskatās mūsdienīgs un ir ērti aplūkojams jebkurā ierīcē. Pirmais būtiskākais rīks ir mājas lapa.

Animāciju izstrāde

Animācija digitālajā laikmetā lieliski der ne tikai vismazākajiem video skatītājiem, bet arī zīmolu spodrinātājiem un to mērķauditorijai.

Aplikāciju izstrāde

Lietotnes jeb aplikācijas informē, iesaista un motivē klienta mērķauditoriju uz rīcību. Tās īpašniekam ir iespēja lietotājam piedāvāt iesaistīties zīmola stāstā.

Virtuālās tūres izveide

Iespējams tieši virtuālās tūres ir spilgtākā BRIGHT vizītkarte, jo šis bija mūsu pirmais pamata pakalpojums, ar kuru pieteicām sevi nozarē.

Foto/video uzņemšana

Ne velti pasaules viedo platformas gūst arvien lielāku popularitāti – video saturs palīdz uzņēmumiem pateikt sarežģīto pavisam vienkārši, atraktīvi un radoši.

Sociālo mediju mārketings

Lielākā daļa sabiedrības ir reģistrējusies un aktīvi darbojas vismaz vienā sociālajā medijā. Šī ir vēl viena iespēja kā uzņēmums var sasniegt savu mērķauditoriju.

SEO pakalpojumi

Tas, vai saturs nonāk pie mērķauditorijas digitālajā vidē ir pilnā mērā atkarīgs no tā, cik profesionāli ir piestrādāts pie SEO (Search engine optimization).

Satura izveide

Saturs ir karalis, par to nešaubās nozares profesionāļi. Trāpīgs un mērķauditorijai saprotams teksts, video/audio saturs ir tieši tas, kas paliek atmiņā.

Mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Patīk mūsu darbi? Būsim priecīgi palīdzēt!
Sazinies ar mums