Piezemēšanās lapas izstrāde par e-atkritumu apsaimniekošanu

Lai vienuviet apkopotu aktuālo informāciju par e-apsaimniekošanu un informēt komersantus, kuri Latvijas tirgū pirmo reizi realizē vai savas saimniecības nodrošināšanai (vai vajadzībām) pirmie izmanto elektriskās un elektroniskas iekārtas, tika izstrādāta piezemēšanās (landing) lapa. Mājaslapai ir informatīva nozīme, un tā sastāv no skaidrojošas animācijas, stilizētiem apsaimniekošanas soļiem, rokasgrāmatas, aktualitātēm un lietderīgiem materiāliem.

 

Priekš e-atkritumi.lv izstrādes Bright komanda veica domēna iegādi, izveidoja dizaina skices jeb wireframe, izstrādāja responsīvu dizainu, atlasīja attēlus, veica front-end un back-end programmēšanu, kā arī servera konfigurāciju. Izstrādāja arī grafisko dizainu lejupielādējamiem materiāliem – ceļa kartei un rokasgrāmatai. Lapas administrēšanai tika izvēlēta WordPress satura vadības sistēma, kas gan populāra programmētāju vidū, gan ērta lietošanā administrācijas paneļa lietotājiem ar un bez priekšzināšanām.

 

Mājaslapa un materiāli tika sagatavoti, sadarbojoties ar Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociāciju (LETERA) un Valsts vides dienestu.

    #mājaslapa #izstrāde #dizains #programmēšana
Visi darbi