Warning: Undefined array key "image" in /home/bright/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-xt-master/modules/wp-seo/wp-seo-front.php on line 173

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/bright/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-xt-master/modules/wp-seo/wp-seo-front.php on line 173
BRIGHT - BRIGHT atbalsta Invalīdu un viņu draugu apvienību „Apeirons”, izstrādājot mājaslapu www.mapeirons.lv
BRIGHT
lven

BRIGHT atbalsta Invalīdu un viņu draugu apvienību „Apeirons”, izstrādājot mājaslapu www.mapeirons.lv

6. maijs 2015.

Ar digitālās aģentūras BRIGHT atbalstu, Invalīdu un viņu draugu apvienībai „Apeirons” ir izstrādāta jauna mājaslapa par vides pieejamības aplikāciju „Mapeirons”. Jaunajā mājaslapā ir iespēja ērti uzzināt, kuras sabiedriskās vietas ir pieejamas cilvēkiem ar invaliditāti un vecākiem ar maziem bērniem.

Jaunās mājaslapas adrese ir www.mapeirons.lv.

“Šī gada viens no BRIGHT mērķiem ir atbalstīt sociālus projektus, vērtīgas idejas. “Apeirons” pārstāvji mūs uzrunāja, izstāstīja ideju un mēs esam ļoti gandarīti, ka varējām izstrādāt informatīvi noderīgu mājaslapu. Mājaslapas lielākā vērtība ir karte ar visām sabiedriskajām vietām, kas ir viegli lietojama, šķirojot objektus pēc vietas un kategorijām. Mājaslapa ir responsīva, tātad to var ērti lietot uz dažāda izmēra ierīcēm,” stāsta Korporatīvo klientu direktore Zane Šneidere.

Jaunajā „Mapeirons” mājaslapā papildus pieejamo objektu kartei un filtram, ir iespēja ikvienam lietotājam pieteikt objektu, kas ir pieejams cilvēkiem ar invaliditāti un vecākiem ar bērniem ratiņos. Tāpat ir izstrādāts arī blogs „Pieejams tūrisms”, kurā „Apeirons” biedri raksta par dažādām problēmām, ar kurām viņiem nākas saskarties, ceļojot pa Latviju.

Mājaslapā ir padomāts arī par cilvēkiem ar redzes traucējumiem, jo ir iestrādāta krāsu maiņas funkcija, burtu izmēru pārslēgs un mājaslapas pārslēgs uz teksta versiju, kurā tiek noņemti visi vizuālie elementi. Mājaslapa pašlaik ir divās valodās – latviešu un angļu, bet ir plānots tuvākajā laikā pievienot trešo valodu – krievu valodu.

Projekta „Mapeirons” ideja ir vienuviet apvienot visus publiski pieejamos objektus, kas ir pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

BRIGHT pateicas par sadarbību un ir atvērts jaunu, līdzīgu projektu atbalstīšanā.

Atpakaļ
Facebook Twitter LinkedIn

Mūsu klienti

Ko saka mūsu klientiPieteikties jaunumiem

Saņem Bright piedāvājumus, jaunumus un ielūgumus uz gaišiem pasākumiem!


Patīk mūsu darbi? Būsim priecīgi palīdzēt!
Sazinies ar mums