BRIGHT
lven

Mēs piedāvājam

Gribam jums atzīties – mēs mīlam savu darbu! Dažreiz pat vairāk, nekā tas ir veselīgi. Godkāre un vēlme būt labākajiem ļauj paveikt neiespējamo. Katrs mūsu risinājums ir rūpīgi pārdomāts, profesionāli izstrādāts, drosmīgs un laikā nodots jums.
Mājas lapu izstrāde

Mājaslapa ir lielisks pārdošanas instruments, tādēļ tai jābūt modernai, intuitīvi un ērti lietojamai, ar atjaunotu saturu, kā arī viegli atrodamai interneta meklētājos.

Web dizains

Bright mājaslapu, aplikāciju un citu digitālo produktu dizaini ir vizuāli pievilcīgi, viegli uztverami un to izstrādē ievēroti labas lietojamības (UI/UX) pamatprincipi.

Animāciju izstrāde

Kustīgas animācijas un video ir kļuvuši par mūsdienu mārketinga atslēgu. Arī mūsu ikdienas prakse pierāda, ka lietotāji dod priekšroku video un animācijām, nevis gariem tekstiem.

Sociālo mediju mārketings

Arvien populārāks digitālās komunikācijas kanāls ir sociālie mediji kā Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok, YouTube u.c.

Grafiskais dizains un vizuālā identitāte

Izcils grafiskais dizains ļauj izcelties un būt pamanāmiem. Neatkarīgi no tā, vai jāizveido logo, bukleta, iepakojuma vai infografikas dizains.

Interneta veikalu izstrāde

E-komercija ir kļuvusi par neatņemamu mūsdienu biznesa sastāvdaļu, tādēļ ir svarīgi, ka uzņēmumi saviem klientiem spēj nodrošināt produktu vai pakalpojumu pārdošanu arī interneta veikalā jeb e-veikalā.

Web reklāmas

Lai sasniegtu mērķauditoriju digitālajā vidē, vēl viens digitālā mārketinga paveids ir web reklāmas.

Satura izstrāde

Ir radoša ideja, glīta vizualizācija, patīkami efekti mājaslapā, bet kāds ir saturs? Saturs ir karalis!

Foto un video

Profesionālas kvalitātes foto un video ir produkta un zīmola identitātes vizuālie vēstījumi.

Mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Patīk mūsu darbi? Būsim priecīgi palīdzēt!
Sazinies ar mums