Logotipa dizaina atjaunošana un grafisko materiālu izstrāde NEPLP

NEPLP jeb Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ir neatkarīga pilntiesīga autonoma institūcija, kas pārstāv sabiedrības intereses elektronisko plašsaziņas līdzekļu jomā.

 

Lai veicinātu mūsdienīgas, visaptverošas, atvērtas un pretimnākošas institūcijas tēlu sabiedrībā, Bright izstrādājis vairākus grafiskā dizaina materiālus – logotipu, prezentācijas veidni un grafisko vizuāļu veidnes sociālajiem tīkliem.

 

Ņemot vērā klienta darbības jomu un līdzšinējā logotipa dizainu, balstoties uz izpēti un NEPLP vēlmē, Bright izstrādāja jaunā logotipa vairākās versijas. Kad pēc vairākiem logotipa versiju atvasinājumiem logotips tika izvēlēts, sagatavojām krāsaina, melna un balta logotipa versijas dažādiem darba un drukas nolūkiem, kā arī noteicām krāsu paleti un primārās vadlīnijas logotipa pielietošanai dažādos materiālos.

 

Papildus tika izstrādāts arī prezentācijas veidnes dizains PPT formātā un tam nepieciešamie grafiskie elementi.

 

Tāpat, lai nodrošinātu atjaunota izskata klātesamību digitālajā vidē, sagatavojām grafisko vizuāļu veidnes ar piemēriem stilistiski vienotai komunikācijai sociālajos tīklos Twitter un Facebook.

 

Iepazīsti NEPLP jauno veidolu!

    #logo #design 
Visi darbi