Relax Touch zīmola un iepakojuma izstrāde

Šovasar Bright ir izstrādājis jaunu zīmolu sejas masku produktam, kas drīzumā būs pieejams Latvijā un citās Baltijas valstīs. Bright komanda padziļināti iepazinās ar produktu un tā īpašībām, veica tirgus izpēti un konkurentu analīzi, lai piedāvātu unikālu zīmola nosaukuma un logotipa versijas. Rezultātā tapa virs 10 zīmola nosaukuma versijām un 4 logotipa varianti izskatīšanai. Sajūtām un vīzijām sakrītot, tika izvēlēts Relax Touch nosaukums un logotips, kam piemīt romantisks elegantums, sievišķīgs atturīgums un pārliecība sevī. Lai pareizi lietotu izvēlēto logotipu un ieturētu vienotu stilu komunikācijas materiālos, Bright sagatavoja vizuālās identitātes vadlīnijas.

Pēc Relax Touch zīmola izstrādes, Bright pusē darbi neapstājās. Turpinot sadarbību, Bright komandai tika uzticēta arī sejas masku iepakojumu izstrāde. Atgriežoties pie izpētes un esošā sejas masku iepakojumu klāsta, Bright radīja trīs dažādus iepakojuma dizaina konceptus izvēlei priekš 5 sejas masku veidiem, kas domāti sejai, acīm un lūpām.

 

Ar prieku un lepnumu aicinām apskatīt Relax Touch zīmola izstrādi un sejas masku iepakojumus. Palīdzēsim arī Jums tikt pie jauna zīmola vai veikt esoša zīmola pārvērtības – rebranding.

Visi darbi