Warning: Undefined array key "image" in /home/bright/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-xt-master/modules/wp-seo/wp-seo-front.php on line 173

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/bright/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-xt-master/modules/wp-seo/wp-seo-front.php on line 173
BRIGHT - BRIGHT izstrādā Baltijas valstīs vēl neredzētu virtuālo projektu par hidroelektrostacijām!
BRIGHT
lven

BRIGHT izstrādā Baltijas valstīs vēl neredzētu virtuālo projektu par hidroelektrostacijām!

1. oktobris 2014.

Lai iepazītu Daugavas elektrostaciju darbības principus un izprastu to nozīmi, interaktīvo risinājumu aģentūra BRIGHT ir izstrādājusi unikālu, Baltijas valstīs vēl nepiedzīvotu virtuālo projektu – mājas lapu par A/S Latvenergo hidroelektrostacijām.

Projekta galvenā ideja ir atraktīvi parādīt ražošanas procesu hidroelektrostacijās visiem saprotamā veidā.

Tūre ir virtuāls, vizuāli oriģināls un izzinošs ceļojums pa Daugavu, iepazīstot Rīgas, Ķeguma un Pļaviņu HES, kā arī uzzinot daudz interesanta par elektrības ražošanu hidroelektrostacijās un citām šai jomai saistītām lietām (zaļo enerģiju, zivju resursu atjaunošanu, palu specifiku, remontdarbiem ūdenskrātuvēs u.c.).

Latvenergo interaktīvās HES tūres mājas lapā izmantotas tādas tehnoloģijas kā 360° virtuālās tūres, animācijas, fotogrāfijas, video, stāsti un interesanti fakti.

Piedāvājam to piedzīvot pašiem – www.latvenergo.lv/hesture!

Unikālos animāciju dizainus radījuši BRIGHT mākslinieki, parādot tehniskos parametrus saprotamā un uzskatāmā veidā, lai radītu izpratni par HES darbību interaktīvā un interesantā veidā. Savukārt video animācija vizuāli pievilcīgā veidā īsumā pavēsta svarīgāko informāciju par elektrostaciju darbību un to nozīmi.

Mājaslapā izvietotās 360° virtuālās panorāmas sniedz iespēju aplūkot HES objektu teritoriju, kā arī ielūkoties tajos, lai gūtu reālu priekšstatu.

Atpakaļ
Facebook Twitter LinkedIn

Mūsu klienti

Ko saka mūsu klientiPieteikties jaunumiem

Saņem Bright piedāvājumus, jaunumus un ielūgumus uz gaišiem pasākumiem!


Patīk mūsu darbi? Būsim priecīgi palīdzēt!
Sazinies ar mums