Warning: Undefined array key "image" in /home/bright/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-xt-master/modules/wp-seo/wp-seo-front.php on line 173

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/bright/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-xt-master/modules/wp-seo/wp-seo-front.php on line 173
BRIGHT - Jaunas iespējas – GAISA foto, video un virtuālā tūre!
BRIGHT
lven

Jaunas iespējas – GAISA foto, video un virtuālā tūre!

6. aprīlis 2015.

Lai pilnveidotu savu video un foto pakalpojumu klāstu, BRIGHT piedāvā jaunu pakalpojumu – augstas kvalitātes fotogrāfijas, video un virtuālās panorāmas, kas uzņemtas no gaisa.

Šo pakalpojumu mēs nodrošinām ar jaunākās paaudzes Canon profesionālo spoguļkameru un bezpilota helihopteri, kas sniedz kvalitatīvu foto attēlu un video. Galvenais laba rezultāta priekšnoteikums – atbilstoši laikapstākļi.

Ar bezpilota helihopteri var uzņemt kadrus virs zemes, ūdens, dažādām ēkām, parkiem u.c. grūti sasniedzamām vietām, filmējot no 1m līdz pat 300 m augstumam.

Vienā fotografēšanas reizē iespējams uzņemt neskaitāmas fotogrāfijas no dažādiem leņķiem un augstumiem, koriģējot lidaparāta atrašanos vietu no zemes. Filmējamo videomateriālu iespējams vērot ieraksta laikā no zemes. Savukārt vienā fotosesijas reizē varam izveidot līdz pat 4-6 virtuālām panorāmām.

Mēs lepojamies ar kvalitāti, kuru varam jums nodrošināt!

Atpakaļ
Facebook Twitter LinkedIn

Mūsu klienti

Ko saka mūsu klientiPieteikties jaunumiem

Saņem Bright piedāvājumus, jaunumus un ielūgumus uz gaišiem pasākumiem!


Patīk mūsu darbi? Būsim priecīgi palīdzēt!
Sazinies ar mums