Warning: Undefined array key "image" in /home/bright/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-xt-master/modules/wp-seo/wp-seo-front.php on line 173

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/bright/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-xt-master/modules/wp-seo/wp-seo-front.php on line 173
BRIGHT - Par svarīgu drošības paziņojumu Google Chrome pārlūkprogrammā
BRIGHT
lven

Par svarīgu drošības paziņojumu Google Chrome pārlūkprogrammā

12. septembris 2017.

Sākot ar 2017. gada oktobri pārlūkprogrammas Google Chrome jaunākajās versijās tiks ieviesti jauni drošības paziņojumi, un, ņemot vērā, ka Chrome ir visbiežāk izmantotākā pārlūkprogramma arī Latvijā, iesakām veikt izmaiņas mājas lapās, lai tās turpinātu pildīt savu funkcionalitāti.

Ko nozīmē “drošības paziņojumi”?

Turpmāk mājas lapa, kas neizmantos šifrēto HTTPS protokolu, bet lapas funkcionalitāte satur ievades laukus – kontaktu formu, pieteikšanās jaunumiem, pirkšanas grozu, kurā tiek jautāti klienta dati, parlūkprogrammā Chrome blakus mājas lapas adreses ievades joslai rādīs, ka lapa “Nav droša” (“Not Secure”).

Google Chrome SSL sertifikāts

Savukārt mājas lapas, kas būs nodrošinātas ar SSL sertifikātu (izmanto šifrēto protokolu HTTPS) blakus adreses joslai rādīs, ka lapa ir “Droša” (“Secure”).

Šādu praksi tuvākā nākotnē plāno ieviest arī citas pārlūkprogrammās – Firefox, Safari, IE u.c.

 

Kas nepieciešams, lai pārietu no nešifrētā (HTTP) uz šifrēto jeb drošo (HTTPS) mājas lapas protokolu?

 

1.Ir nepieciešams iegādāties SSL sertifikātu.

SSL ir kriptēšanas protokols, kas nodrošina to, ka no servera līdz klienta datoram pārsūtītā informācija tiek aizsargāta. Līdz ar to, ja arī informācija tiek pārtverta, tad to nav iespējams ne izlasīt, ne arī mainīt.Lai ieviestu SSL sertifikātu, jums ir jāgriežas pie sava hostinga pakalpojuma sniedzēja ar lūgumu iegādāties SSL sertifikātu un to iestrādāt lapā.

Šeit varat iepazīties ar SSL sertifikātu cenām: https://uk.godaddy.com/web-security/ssl-certificate un https://www.cyberssl.com/ssl-certificates/comodo-positivessl.

 

2. Pēc SSL sertifikāta iestrādes, visticamāk, programmētājam būs nepieciešams veikt saišu (linku) adrešu labošanu, lai jūsu lapas saites strādātu.

 

Iesakām nevilcināties ar SSL sertifikāta iegādi.

Vēl svarīgi piebilst, ka mājas lapas, kas izmanto HTTPS šifrēto protokolu Google meklēšanas rezultātos tiek rādītas augstāk!

Resursi no ārvalstu avotiem:

Atpakaļ
Facebook Twitter LinkedIn

Mūsu klienti

Ko saka mūsu klientiPieteikties jaunumiem

Saņem Bright piedāvājumus, jaunumus un ielūgumus uz gaišiem pasākumiem!


Patīk mūsu darbi? Būsim priecīgi palīdzēt!
Sazinies ar mums